Členovia vlády

Robert Fico
predseda vlády SR
Úrad vlády SR
Ľubomír Vážny
podpredseda vlády SR pre investície
Úrad vlády SR
Robert Kaliňák
podpredseda vlády a minister vnútra SR
Ministerstvo vnútra SR
Peter Kažimír
podpredseda vlády a minister financií SR
Ministerstvo financií SR
Miroslav Lajčák
podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Pavol Pavlis
Minister hospodárstva SR
Ministerstvo hospodárstva SR
Tomáš Malatinský
minister hospodárstva SR od 4. apríla 2012 do 3. júla 2014 4. apríl 2012 - 2. júl 2014
Ministerstvo hospodárstva SR
Ján Počiatek
minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Ľubomír Jahnátek
minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Tomáš Borec
minister spravodlivosti SR
Ministerstvo spravodlivosti SR
Ján Richter
minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Peter Žiga
minister životného prostredia SR
Ministerstvo životného prostredia SR
Peter Pellegrini
Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Dušan Čaplovič
minister školstva, vedy, výskumu a športu SR od 4. apríla 2012 do 3. júla 2014 4. apríl 2012 - 2. júl 2014
Ministerstvo školstva SR
Zuzana Zvolenská
ministerka zdravotníctva SR
Ministerstvo zdravotníctva
7289