Členovia vlády

Programové vyhlásenie vlády na roky 2016-2020

Peter Pellegrini
predseda vlády SR od 22. marca 2018
Úrad vlády SR
Robert Fico
predseda vlády SR od 23. marca 2016 do 22. marca 2018
Úrad vlády SR
Peter Kažimír
podpredseda vlády a minister financií SR
Ministerstvo financií SR
Gabriela Matečná
podpredsedníčka vlády a ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
László Sólymos
podpredseda vlády a minister životného prostredia SR
Ministerstvo životného prostredia SR
Richard Raši
podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu od 22. marca 2018
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Peter Pellegrini
podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu od 23. marca 2016 do 22. marca 2018
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Miroslav Lajčák
minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Peter Gajdoš
minister obrany SR
Ministerstvo obrany SR
Denisa Saková
ministerka vnútra SR od 26. apríla 2018
Ministerstvo vnútra SR
Peter Pellegrini
poverený riadením Ministerstva vnútra SR od 17. apríla 2018 do 26. apríla 2018
Ministrestvo vnútra SR
Tomáš Drucker
minister vnútra od 22. marca 2018 do 17. apríla 2018
Ministerstvo vnútra SR
Robert Kaliňák
podpredseda vlády a minister vnútra SR od 23. marca 2016 do 22. marca 2018
Ministerstvo vnútra SR
Peter Žiga
minister hospodárstva SR
Ministerstvo hospodárstva SR
Árpád Érsek
minister dopravy a výstavby SR
Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Roman Brecely
minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR od 23. marca 2016 do 31. augusta 2016
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Gábor Gál
minister spravodlivosti SR od 22. marca 2018
Ministerstvo spravodlivosti SR
Lucia Žitňanská
podpredsedníčka vlády SR a ministerka spravodlivosti SR od 23. marca 2016 do 22. marca 2018
Ministerstvo spravodlivosti SR
Ján Richter
minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Martina Lubyová
ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR od 13. septembra 2017
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Gabriela Matečná
povarená riadením ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR od 31. augusta 2017 do 13. septembra 2017
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Peter Plavčan
minister školstva, vedy, výskumu a športu SR od 23. marca 2016 do 31. augusta 2017
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Ľubica Laššáková
ministerka kultúry SR
Ministerstvo kultúry SR
Peter Pellegrini
poverený riadením Ministerstva kultúry SR od 7. marca 2018 do 22. marca 2018
Ministrestvo kultúry SR
Marek Maďarič
minister kultúry SR od 23. marca 2016 do 7. marca 2018
Ministerstvo kultúry SR
Andrea Kalavská
ministerka zdravotníctva SR od 22. marca 2018
Ministerstvo zdravotníctva SR
Tomáš Drucker
minister zdravotníctva od 23. marca 2016 do 22. marca 2018
Ministerstvo zdravotnícta SR
20283