Úrad vlády Slovenskej republiky
Námestie slobody 1, 813 70 Bratislava
Telefón: 02/572 95 111
Fax: 02/524 97 595
Web: www.vlada.gov.sk, www.government.gov.sk
E-mail: info@vlada.gov.sk

Vláda SR od 04. 07. 2006 do 08. 07. 2010

Programové vyhlásenie vlády Slovenskej republiky (od 04. 07. 2006 do 08. 07. 2010)

Robert Fico
od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010 predseda vlády SR a od 23. 6. 2009 do 3. 7. 2009 dočasne poverený riadením ministerstva spravodlivosti
Úrad vlády SR
Dušan Čaplovič
od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010 podpredseda vlády SR pre vedomostnú spoločnosť, európske záležitosti, ľudské práva a menšiny a od 28. 8. 2009 do 28. 10. 2009 dočasne poverený riadením ministerstva životného prostredia
Úrad vlády SR
Robert Kaliňák
podpredseda vlády a minister vnútra od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo vnútra SR
Ján Mikolaj
od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010 podpredseda vlády a minister školstva, vedy, výskumu a športu, od 11. 3. 2010 do 30. 6. 2010 dočasne poverený riadením ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja, od 6. 5. 2009 do 20. 5. 2009 dočasne poverený riadením MŽP SR
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Viera Petríková
podpredsedníčka vlády a od 3. 7. 2009 do 8. 7. 2010 ministerka spravodlivosti SR
Ministerstvo spravodlivosti SR
Štefan Harabin
podpredseda vlády SR a minister spravodlivosti od 4. 7. 2006 do 23. 6. 2009
Ministerstvo spravodlivosti SR
Ján Počiatek
minister financií od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo financií SR
Miroslav Lajčák
minister zahraničných vecí od 26. 1. 2009 do 8. 7. 2010
Ministerstvo zahraničných vecí SR
Ján Kubiš
minister zahraničných vecí od 4. 7. 2006 do 26. 1. 2009
Ministerstvo zahraničných vecí SR
Ľubomír Jahnátek
minister hospodárstva a výstavby od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR
Jaroslav Baška
minister obrany od 30. 1. 2008 do 8. 7. 2010
Ministerstvo obrany SR
František Kašický
minister obrany od 4. 7. 2006 do 30. 1. 2008
Ministerstvo obrany SR
Marek Maďarič
minister kultúry a cestovného ruchu od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo kultúry a cestovného ruchu SR
Richard Raši
minister zdravotníctva od 3. 6. 2008 do 8. 7. 2010
Ministerstvo zdravotníctva SR
Ivan Valentovič
minister zdravotníctva od 4. 7. 2006 do 3. 6. 2008
Ministerstvo zdravotníctva SR
Vladimír Chovan
minister pôdohospodárstva, životného prostredia a regionálneho rozvoja od 16. 9. 2009 do 8. 7. 2010
Ministerstvo pôdohospodárstva, životného prostredia a regionálneho rozvoja SR
Stanislav Becík
minister pôdohospodárstva od 18. 8. 2008 do 16. 9. 2009
Ministerstvo pôdohospodárstva SR
Zdenka Kramplová
ministerka pôdohospodárstva od 28. 11. 2007 do 18. 8. 2008
Ministerstvo pôdohospodárstva SR
Miroslav Jureňa
minister pôdohospodárstva od 4. 7. 2006 do 28. 11. 2007
Ministerstvo pôdohospodárstva SR
Ľubomír Vážny 2006
minister dopravy, pôšt a telekomunikácií od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR
Ján Mikolaj
podpredseda vlády a minister školstva, od 11. 3. 2010 do 30. 6. 2010 dočasne poverený riadením ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja
Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR
Igor Štefanov
minister výstavby a regionálneho rozvoja od 15. 4. 2009 do 11. 3. 2010
Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR
Marian Janušek
minister výstavby a regionálneho rozvoja od 4. 7. 2006 do 15. 4. 2009
Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR
Viera Tomanová
ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny od 4. 7. 2006 do 8. 7. 2010
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Jozef Medveď
minister životného prostredia SR od 29. 10 .2009 do 30. 6. 2010
Ministerstvo životného prostredia SR
Ján Mikolaj
podpredseda vlády a minister školstva, od 6. 5. 2009 do 20. 5. 2009 dočasne poverený riadením ministerstva životného prostredia
Ministerstvo životného prostredia SR
Viliam Turský
minister životného prostredia od 20. 5. 2009 do 28. 8. 2009
Ministerstvo životného prostredia SR
Ján Chrbet
minister životného prostredia od 18. 8. 2008 do 5. 5. 2009
Ministerstvo životného prostredia SR
Jaroslav Izák
minister životného prostredia od 4. 7. 2006 do 18. 8. 2008
Ministerstvo životného prostredia SR
1843