Do kvízu o OPIS-e sa zapojilo takmer tisíc návštevníkov DOD

09.06.2014

Operačný program Informatizácia spoločnosti, ktorého riadiaci orgán sídli na Úrade vlády SR, sa spolu s Centrálnym koordinačným orgánom zúčastnil Dňa otvorených dverí Úradu vlády SR v sobotu 7. júna. Okrem predvádzania inteligentného policajného vozidla a práce s novým občianskym preukazom mal pre návštevníkov pripravený aj vedomostný kvíz o OPIS-e.
Otázky boli zamerané na informácie, ktoré sa ľudia mohli dozvedieť priamo v stánku – napríklad, čo sú to tzv. biele miesta v informatizácii, akú skratku používa nový občiansky preukaz s čipom, koľko prioritných osí má operačný program. Kvíz sa tešil veľkému záujmu určite aj preto, že ak návštevníci odpovedali na všetky otázky správne, mohli odpovede vhodiť do pripravenej urny, z ktorej sa každú hodinu žrebovali výhercovia. Tí mohli získať mini tablet , externý hardisk od OPIS- u a reklamné predmety ako tričko, ruksaky a  šáločky od Centrálneho koordinačného orgánu.
Všetkým šťastným výhercom gratulujeme a dúfame, že elektronika im poslúži aj na získanie ďalších informácií o operačnom programe.
 
RO OPIS
Úrad vlády SR

Do kvízu o OPIS-e sa zapojilo takmer tisíc návštevníkov DOD

Späť na fotogalériu
 

15156