Program členov vlády

Štvrtok 30. október 2014

8.30
hotel Doubletree by Hilton, Bratislava
Vystúpenie ministerky zdravotníctva SR Zuzany Zvolenskej na stretnutí ministrov zdravotníctva krajín V4, Rakúska, Chorvátska a Slovinska.

10.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Predseda vlády SR Robert Fico prijme ministra zahraničných vecí Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Philipa Hammonda.
-----------------------
Úrad vlády SR, Bratislava
Rokovanie podpredsedu vlády SR pre investície Ľubomíra Vážneho s ministrom zahraničného obchodu a zahraničných vecí Maďarska Péterom Szijjártóm.

10.30
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Bratislava
Rokovanie ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslava Lajčáka s ministrom zahraničných vecí Veľkej Británie Philipom Hammondom. Diskutovať o bilaterálnych vzťahoch Veľkej Británie a Slovenska, reforme Európskej únie z pohľadu Veľkej Británie a Vyšehradskej skupiny, ako aj otázkach spoločného záujmu.

11.10
Národná rada SR, Bratislava
Brífing ministra financií SR Petra Kažimíra po hlasovaní poslancov NR SR o zákone o dani z príjmov.

11.45
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslava Lajčáka a ministra zahraničných vecí Veľkej Británie Philipa Hammonda po spoločnom rokovaní.

13.00
Ministerstvo vnútra SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka. Téma: Slovensko už nebude monitorované skupinou GRECO pri Rade Európy pre transparentnosť financovania politických strán. Prijatím nových zákonov SR odstránila netransparentnosť vo financovaní politických strán a volebných kampaní.

13.30
hotel Doubletree by Hilton, Bratislava
Brífing po stretnutí ministrov zdravotníctva krajín V4, Rakúska, Chorvátska a Slovinska.

16.00
Hudobná sieň Bratislavského hradu, Bratislava
Účasť ministra kultúry SR Mareka Maďariča na otvorení výstavy Etruskovia z Perugie.

Aktuality


Predseda vlády SR Robert Fico prijal britského ministra zahraničných vecí
30.10.2014 Predseda vlády SR Robert Fico prijal britského ministra zahraničných vecí Vo štvrtok 30. októbra 2014 o 10.00 h na Úrade vlády SR v Bratislave prijal predseda vlády SR Robert Fico ministra zahraničných vecí Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Philipa Hammonda. Témy spoločného rokovania: bilaterálne slovensko – britské vzťahy, spolupráca oboch krajín  v rá...
Podpredseda vlády SR pre investície Ľubomír Vážny sa stretne s maďarským ministrom zahraničného obchodu a zahraničných vecí
30.10.2014 Podpredseda vlády SR pre investície Ľubomír Vážny sa stretne s maďarským ministrom zahraničného obchodu a z... Vo štvrtok 30. októbra 2014 o 10.00 h sa na Úrade vlády SR v Bratislave  uskutoční rokovanie podpredsedu vlády SR pre investície Ľubomíra Vážneho s ministrom zahraničného obchodu a zahraničných vecí Maďarska Péterom Szijjártóm. Témou rokovania bude rozvoj vzájomných bilaterálnych vzťahov a ekonomic...
3281