Program členov vlády

Utorok 21. apríl 2015

9.30
hotel Bôrik, Bôrik 15, Bratislava
Príhovor predsedu vlády SR Roberta Fica na konferencii Štátne hmotné rezervy a ich ďalší rozvoj.

10.00
Rektorská sieň Univerzity Komenského, Šafárikovo námestie 6, Bratislava
Účasť ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslava Lajčáka na odbornej diskusii o perspektívach slovenskej diplomacie v rámci medzinárodného spoločenstva.
----------------------
Fond národného majetku, Trnavská cesta 100, Bratislava
Účasť ministra hospodárstva SR Pavla Pavlisa na tlačovej konferencii FNM o aktuálnej situácii procesu IPO a ponuka akcií fyzickým a právnických osobám okrem inštitucionálnych (alebo kvalifikovaných) investorov v Slovenskej republike, v súvislosti s prevodom majetkovej účasti Fondu národného majetku SR na podnikaní spoločnosti Slovak Telekom, a. s.
----------------------
Ministerstvo obrany SR, Bratislava
Minister obrany SR Martin Glváč slávnostne odovzdá vojakom do užívania nové automobily Land Rover.
----------------------
ZŠ Dunajská Lužná, Školská 257
Slávnostné odovzdávanie modulových priestorov základnej školy za účasti ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraja Draxlera a ministra financií SR Petra Kažimíra.

15.00
Ministerstvo financií SR, Bratislava
Brífing ministra financií SR Petra Kažimíra a riaditeľa Agentúry pre riadenie dlhu a likvitidy Daniela Bytčánka o jarnej notifikácii Eurostatu a predaji dlhopisov.

Aktuality


Význam štátnych hmotných rezerv zvyčajne oceníme až v krízových situáciách
21.04.2015 Význam štátnych hmotných rezerv zvyčajne oceníme až v krízových situáciách Na konferencii o úlohe štátnych hmotných rezerv sa v Bratislave zišli zástupcovia krajín V4 a Slovinska.   Príhovor predsedu vlády SR Roberta Fica na konferencii o štátnych hmotných rezervách. Správu štátnych hmotných rezerv možno za bežných okolností vnímať ako nepotrebnú. „Ale len ten, ...
Predseda vlády SR Robert Fico na konferencii Štátne hmotné rezervy a ich ďalší rozvoj
21.04.2015 Predseda vlády SR Robert Fico na konferencii Štátne hmotné rezervy a ich ďalší rozvojDnes, v utorok 21. apríla 2015 o 09.30 h v priestoroch Hotela Bôrik v Bratislave (Bôrik 15) sa predseda vlády SR Robert Fico zúčastní na konferencii Štátne hmotné rezervy a ich ďalší rozvoj a vystúpi s príhovorom.
3281