Program členov vlády

Pondelok 27. apríl 2015

10.00
Hotel Devín, Riečna 162, Bratislava
Účasť predsedu vlády SR Roberta Fica na diskusnom fóre Hospodárskych novín HNClub o zabezpečení a udržaní hospodárskeho rastu Slovenska, aktuálnych geopolitických výzvach a konkrétnych výsledkoch sociálnych opatrení vlády.   

11.00
Ministerstvo životného prostredia SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra životného prostredia SR Petra Žigu, štátneho tajomníka MŽP Vojtecha Ferencza a riaditeľa Environmentálneho fondu Branislava Valoviča o štarte nového veľkého programu na odstraňovanie tzv. "čiernych skládok" pod názvom „Veľké upratovanie Slovenska".

19.00
Slovenský rozhlas, Bratislava
Účasť ministra kultúry SR Mareka Maďariča na slávnostnom koncerte Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu, ktorý sa uskutoční pri príležitosti národného sviatku Holandského kráľovstva spojeného s prezentáciou tvorby Jána Levoslava Bellu.


 

Aktuality


Predseda vlády SR Robert Fico na diskusnom fóre Hospodárskych novín HN Club
27.04.2015 Predseda vlády SR Robert Fico na diskusnom fóre Hospodárskych novín HN Club V pondelok 27.  apríla 2015 predseda vlády SR Robert Fico v Hoteli Devín v Bratislave diskutoval s účastníkmi fóra HN Club o zabezpečení a udržaní hospodárskeho rastu Slovenska, akutálnych geopolitických výzvach a o konkrétnych výsledkoch sociálnych opatrení vlády.  
3281