Program členov vlády

Utorok 5. máj 2015

10.00
Ministerstvo zdravotníctva SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra zdravotníctva SR Viliama Čisláka o projekte "Od Tatier k Dunaju", ktorého zámerom je upozorniť verejnosť na aktivity pacientov so sklerózou multiplex. Projekt predstaví Jaroslava Valčeková z OZ scleroris multiplex Nádej.

11.00
Ministerstvo vnútra SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka na tému Elektronické trhovisko – čo priniesli prvé mesiace ostrej prevádzky? Úspory z EKS za tri mesiace ostrej prevádzky splatili všetky náklady vynaložené na jeho zriadenie.

14.30
kaviareň Dobre&Dobré, Klobučnícka, Bratislava
Tlačová konferencia pri príležitosti podpisu memoranda medzi ministrom financií SR Petrom Kažimírom a neziskovým sektorom zastúpeným predsedom Komory neziskových organizácií Marcelom Zajacom. Téma: Dohoda na modeli asignovanej dane. Následne bude minister financií informovať o jarnej makroekonomickej a fiškálnej prognóze.

15.30
Úrad vlády SR, Bratislava
Tlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica na tému Národný futbalový štadión.

Aktuality


Vláda je pripravená spolufinancovať Národný futbalový štadión
05.05.2015 Vláda je pripravená spolufinancovať Národný futbalový štadión „Sme pripravení spolufinancovať výstavbu Národného futbalového štadióna, na tento účel sme tento rok vyčlenili 27 miliónov eur,“ oznámil predseda vlády SR Robert Fico na tlačovej konferencii, ktorá sa odohrávala symbolicky na trávniku.   Predseda vlády SR Robert Fico symbolicky na trávniku oz...
Tlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica – dnes o 15.30 na Úrade vlády SR
05.05.2015 Tlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica – dnes o 15.30 na Úrade vlády SR V utorok 5. mája 2015 o 15.30 h sa na Úrade vlády SR v Bratislave uskutoční tlačová konferencia. Téma - Národný futbalový štadión: zásadné vyhlásenie predsedu vlády SR Roberta Fica.     Vstup zástupcov médií do areálu Úradu vlády SR je cez hlavný vchod z Námestia slobody.
3281