Program členov vlády

Streda 20. máj 2015

9.00
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Bratislava
Tlačová konferencia ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraja Draxlera.  Téma: Prečo nevidíme do školských lavíc.

10.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Pod vedením predsedu vlády SR Roberta Fica sa uskutoční 162. schôdza vlády. Program rokovania

12.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Ttlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica, ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jána Richtera a generálneho riaditeľa Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR Mariána Valentoviča. Téma: Vývoj na trhu práce za apríl 2015, politika zamestnanosti súčasnej vlády a celkový vývoj nezamestnanosti.

13.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Predseda vlády SR Robert Fico tradične - tak ako každý rok a bez ohľadu na výsledok - pozve slovenských hokejových reprezentantov a realizačný tím na spoločný obed.

15.00
Dvorana Ministerstva kultúry SR, Bratislava
Slávnostné odovzdávanie Cien ministra kultúry za rok 2014.





Aktuality


Slovensko dosiahlo nezamestnanosť na úrovni priemeru eurozóny
20.05.2015 Slovensko dosiahlo nezamestnanosť na úrovni priemeru eurozóny Politiky, ktoré vláda nastavila v oblasti boja proti nezamestnanosti, prinášajú svoje efekty. V roku 2012, na začiatku tohto volebného obdobia bola nezamestnanosť na Slovensku vyššia ako 14 %. Keď vláda pristúpila k zmenám v Zákonníku práce, ktoré zvýšili pracovno-právnu ochranu zamestnanca, ozývala sa ...
Tlačová konferencia na Úrade vlády SR o vývoji na trhu práce v SR a politike zamestnanosti súčasnej vlády
20.05.2015 Tlačová konferencia na Úrade vlády SR o vývoji na trhu práce v SR a politike zamestnanosti súčasnej vlády V stredu 20. mája 2015 o 12.00 h sa v konferenčnej miestnosti Úradu vlády SR (Presscentrum) uskutoční tlačová konferencia za účasti predsedu vlády SR Roberta Fica, ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jána Richtera a generálneho riaditeľa Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR Mariána Valent...
Predseda vlády SR Robert Fico prijal slovenských hokejistov na spoločnom obede
20.05.2015 Predseda vlády SR Robert Fico prijal slovenských hokejistov na spoločnom obede Predseda vlády SR Robert Fico tradične - tak ako každý rok a bez ohľadu na výsledok - pozval slovenských hokejových reprezentantov a realizačný tím na spoločný obed. V priestoroch Zrkadlovej sály Úradu vlády SR v Bratislave sa stretli v stredu 20. mája 2015.  
3281