Program členov vlády

Štvrtok 23. február 2017

16.30
Úrad vlády SR, Bratislava
Tlačová konferencia predsedu vlády SR Roberta Fica a ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriely Matečnej. Téma: Nie sme občania druhej kategórie – tvrdý a principiálny postoj k rovnakej kvalite potravín.

17.00
DPOH, Laurinská 20, Bratislava
Predseda vlády SR Robert Fico sa zúčastní na odovzdávaní rezortných ocenení Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.





Aktuality


Predseda vlády SR Robert Fico sa zúčastnil na odovzdávaní rezortných ocenení MPSVaR SR
23.02.2017 Predseda vlády SR Robert Fico sa zúčastnil na odovzdávaní rezortných ocenení MPSVaR SR Predseda vlády SR Robert Fico sa pri príležitosti Svetového dňa sociálnej spravodlivosti zúčastnil na odovzdávaní ocenení osobnostiam, ktoré sa svojou prácou zaslúžili o pozdvihnutie sociálnej práce. Ocenenia udeľuje ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny od roku 2009. Foto: TASR/Martin Baumann
Tlačová konferencia predsedu vlády SR R. Fica a ministerky pôdohospodárstva G. Matečnej o kvalite potravín
23.02.2017 Tlačová konferencia predsedu vlády SR R. Fica a ministerky pôdohospodárstva G. Matečnej o kvalite potravínPredseda vlády SR Robert Fico a ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná na tlačovej konferencii informovali o tvrdom a principiálnom postoji k rovnakej kvalite potravín.
Dnes o 16.30 h – mimoriadna tlačová beseda predsedu vlády Roberta Fica
23.02.2017 Dnes o 16.30 h – mimoriadna tlačová beseda predsedu vlády Roberta FicaVo štvrtok 23. februára 2017 o 16.30 h sa na Úrade vlády SR (Žltý salónik) v Bratislave uskutoční mimoriadna tlačová beseda predsedu vlády SRRoberta Fica.  Téma: Nie sme občania druhej kategórie – tvrdý a principiálny postoj k rovnakej kvalite potravín.      Poznámka: Vstup zástupcov médií do areál...
3281