Program členov vlády

Utorok 19. mája 2015

8.40
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Bratislava
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák prijme patriarchu melchitskej gréckokatolíckej cirkvi so sídlom v Damasku Gregoriosa III., ktorému odovzdá šek na 10.000 eur ako príspevok k humanitárnej pomoci pre obyvateľov Sýrie.

10.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Pod vedením predsedu vlády SR Roberta Fica sa uskutoční mimoriadne rokovanie vlády SR o Slovak Telekome. Následne sa po skončení rokovania vlády v Zrkadlovej sále uskutoční podpis dokumentov medzi Deutsche Telekom a vládou SR. 

11.00
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Bratislava
Príhovor ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslava Lajčáka a ministra financií SR Petra Kažimíra počas slávnostného odovzdávania ocenení honorárnym konzulom.

12.45
foajé pred kongresovou Sálou Ústavy, historická budova NR SR, Župné námestie 12, Bratislava
Tlačová konferencia za účasti ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka pri príležitosti stretnutia ministrov poľnohospodárstva Vyšehradskej štvorky rozšírenej o Bulharsko, Rumunsko a Slovinsko (V4+3).

15.00
parkovisko pod hradom Devín
Minister vnútra SR Robert Kaliňák a minister životného prostredia SR Peter Žiga slávnostne odovzdajú prvých 12 prívesov s protipovodňovou technikou pre dobrovoľné hasičské zbory v Bratislavskom kraji.

16.00
Úrad vlády SR, Bratislava
Predseda vlády SR Robert Fico prijme honorárnych konzulov zastupujúcich Slovenskú republiku v zahraničí.

Aktuality


DNES o 10.00 h - Mimoriadne rokovanie vlády SR
19.05.2015 DNES o 10.00 h - Mimoriadne rokovanie vlády SR Dnes, v utorok 19. mája 2015 o 10.00 h sa na Úrade vlády SR v Bratislave (Námestie slobody 1) uskutoční mimoriadne rokovanie vlády SR o Slovak Telekome. Následne sa po skončení rokovania vlády v Zrkadlovej sále uskutoční podpis dokumentov medzi Deutsche Telekom a vládou SR.       Vstup zástupcov mé...
Akreditácia médií na Európske jadrové fórum v Prahe
19.05.2015 Akreditácia médií na Európske jadrové fórum v Prahe Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR upozorňuje médiá na nevyhnutnosť akreditácie na 10. Európske jadrové fórum (ENEF), ktoré sa uskutoční 26. - 27. mája 2015 v Kongresovom centre Českej národnej banky v Prahe (Senovážné nám. 30). Tlačová konferencia pri príležitosti začiatku ENEF sa uskutoční v ...
Predseda vlády SR Robert Fico prijme honorárnych konzulov zastupujúcich Slovensko
19.05.2015 Predseda vlády SR Robert Fico prijme honorárnych konzulov zastupujúcich Slovensko V utorok 19. mája 2015 o 16.00 hv priestoroch Úradu vlády SR v Bratislave prijme predseda vlády SR Robert Fico honorárnych konzulov zastupujúcich Slovenskú republiku v zahraničí. Na stretnutí premiér SR vystúpi s príhovorom na tému aktuálny ekonomický a spoločenský rozvoj Slovenska, prezentácia krajiny ...
3281