Štvrtok 25. február 2016

25.02.2016

9.30
Elektráreň Vojany
Minister hospodárstva SR Vazil Hudákminister financií SR Peter Kažimír podpíšu Memorandum o porozumení medzi Ministerstvom hospodárstva SR, Ministerstvom financií SR a spoločnosťou Theta Energy Group v Elektrárni Vojany.

10.30
budova bývalej colnice, Svrčinovec
Minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek absolvuje kontrolný deň na stavbe úseku diaľnice D3 Svrčinovec - Skalité.

11.00
ČOV, Vodná ulica, Komárno
Brífing ministra životného prostredia SR Petra Žigu a primátora Komárna Lászlóa Stubendeka pri príležitosti odovzdania zrekonštruovanej a zmodernizovanej čistiarne odpadových vôd Komárno do prevádzky.

12.30
Mestský úrad, Komárňanská 91, Hurbanovo
Brífing ministra životného prostredia SR Petra Žigu, primátorky Hurbanova Ildikó Basternákovej a generálneho riaditeľa VS Karola Urbana pri príležitosti odovzdania dobudovanej rozšírenej kanalizácie v meste Hurbanovo do užívania.

14.00
západný portál tunela, Višňové
Minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek absolvuje kontrolný deň na stavbe najdlhšieho slovenského diaľničného tunela Višňové.

15.00
areál výstavby závode, Dolné hony, Nitra
Predseda vlády SR Robert Fico a splnomocnenec vlády SR pre prípravu a realizáciu strategických parkov Viktor Stromček sa zúčastnia na prezentácii výstavby priemyselného parku v Nitre, ktorého súčasťou bude závod spoločnosti Jaguar Land Rover. Na záver brífing pre médiá.

20169