Kľúčová dohoda pre Slovensko - podpis memoranda medzi vládou SR a bankami, predstavenie programu Rozvojový fond Slovenska

22.06.2020

Zajtra, v pondelok 22. júna 2020 o 10.30 h v press centre Úradu vlády SR v Bratislave predstavitelia vlády SR a zástupcovia Slovenskej bankovej asociácie podpíšu spoločné memorandum. Následne sa uskutoční tlačová konferencia na tému Kľúčová dohoda pre Slovensko, na ktorej bude predstavený program Rozvojový fond Slovenska.
Na tlačovej konferencii sa zúčastní predseda vlády SR Igor Matovič, podpredseda vlády SR a minister financií Eduard Heger, štátni tajomníci Ministerstva financií SR Marcel Klimek a Ľuboš Jančík. Slovenskú bankovú asociáciu bude zastupovať výkonná riaditeľka Milena Koreňová, prezident SBA Alexander Resch, viceprezident SBA Daniel Kollár a členovia prezídia SBA Peter Krutil a Michal Liday.
 
Príchod novinárov na Úrad vlády SR je z Leškovej ulice.

Prosíme zástupcov médií, aby nevstupovali do priestorov Úradu vlády SR, ak na sebe pozorujú symptomatické prejavy virulentného chrípkového ochorenia (horúčka, sťažené dýchanie, kašeľ, bolesť kĺbov, nádcha).

Ďakujeme.

S pozdravom
Tlačový a informačný odbor
Úrad vlády SR
27689