Tlačová konferencia o výsledkoch prvého kola plošného testovania

02.11.2020

Dnes, v pondelok 2. novembra 2020 o 14.30 h sa na Úrade vlády SR v Bratislave uskutoční tlačová konferencia predsedu vlády SR Igora Matoviča, ministra obrany SR Jaroslava Naďa, ministra vnútra SR Romana Mikulca, ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčího a náčelníka Generálneho štábu OS SR Daniela Zmeka.
Téma: Výsledky prvého kola plošného testovania.

Vstup novinárov na Úrad vlády SR je cez vchod z Leškovej ulice.

UPOZORNENIE:
DO OBJEKTU ÚRADU VLÁDY SR SA ZAKAZUJE vstup osobám, ktoré nespĺňajú podmienky vstupu určené príslušnými uzneseniami vlády Slovenskej republiky, vyhláškami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky alebo vyhláškami príslušných regionálnych úradov verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Za účelom overenia, že sa na osobu nevzťahuje zákaz vstupu, je prevádzkovateľ oprávnený požadovať od osoby predloženie príslušného dokladu: Potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19, Certifikát o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19, Doklad o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starší ako 3 mesiace, doklad preukazujúci zdravotný stav alebo zdravotnú kontraindikáciu neumožňujúcu vykonanie testu na ochorenie COVID-19.

Prosíme redakcie, aby na podujatia organizované Úradom vlády SR vysielali vždy len jeden zo svojich štábov v zložení redaktor/kameraman v prípade televízií a píšuci redaktor/videoredaktor/fotograf pre tlačové agentúry resp. printové a online médiá. Aj v prípade prenosových vozov žiadame redakcie, aby na Úrad vlády SR vysielali len nevyhnutný počet technického personálu.

Ďakujeme.

Tlačový a informačný odbor
Úrad vlády SR


Pred vytlačením tohto mailu zvážte prosím vplyv na životné prostredie. Ďakujeme.
Please consider the environment before printing this e-mail. Thanks
28045